Gmina Konopiska podała mnie do Sądu

Gmina Konopiska podała mnie do Sądu o nieopublikowanie sprostowania, które w żaden sposób nie spełniało ustawy prawo prasowe, mimo to zostało opublikowane ze względu na ostrożność procesową z mojej strony i nienawiść wójta do mojej osoby.

Co ciekawe, kosztuje to was – podatników na razie 600 zł. Dojdą do tego koszty związane z opłaceniem pełnomocnika gminy oraz ewentualny zwrot kosztów sądowych, które w tej sprawie poniosłem. Łącznie ok. 1500 zł.

Przypominam tylko, że w dwóch podobnych sprawach gmina ze mną przegrała.

Poniżej znajdziecie wezwanie mnie na rozprawę, która odbędzie się 13 maja o godz. 9:00 w sali nr 53 Sądu Okręgowego w Częstochowie, na którą wszystkich was serdecznie zapraszam. Będziecie mogli zobaczyć na co idą wasze pieniądze.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

18 odpowiedzi na “Gmina Konopiska podała mnie do Sądu”

 1. GG pisze:

  czy żuras zwróci te pieniądze do kasy ?

  33
  6
 2. Rybiarz pisze:

  Proszę o zaprzestanie procesu i nie obciążanie swoimi kosztami Gminy Panie Gąsowski

  8
  32
 3. Strażak pisze:

  żurek zamiast zająć się sprawami gminy, oczyszczalnią w Hutkach, inwestycjami, potrafi tylko szkalować swoich przeciwników i procesować się z ludźmi jemu przeciwnymi. Nie tylko leń i nieudacznik ale i Pieniacz!

  25
  4
 4. z Hutek pisze:

  Właśnie a Hutki czekają. ..na decyzję na nagraniu z sesji jest deklaracja wójta nie będę przedłużać wydam decyzję a jest jest Jaki wojt takie obietnice Panie Żurek przestań Pan zajmować się duperelami zajmij się tym za co bierzesz pensje.

  22
  3
 5. Redaktor Moderuje pisze:

  Jakie sprostowanie i o czym ?

  10
  0
 6. Goorniak Shtah pisze:

  Biegnie beksa Gąsior na skargę. Najkrócej panujący sołtys IV RP.

  5
  21
 7. Górniak Stanisław pisze:

  Jakiś nieudolny, opluwacz próbuje mnie wmanipulować. Gdyby nie ten sołtys to wiele spraw nie wyszło by na jaw, To Was najbardziej boli. A Ty manipulancie poczytaj kto poszedł na skargę do Sądu przeciwko komu. Nie interesuje Cię marnotrawstwo pieniędzy podatników a przeszkadza Ci że to wyszło. Brawo Panie Redaktorze,
  tak trzymać.

  23
  4
  • Goorniak Shtah pisze:

   Bracie bliźniaku. Na skargi to latałes ty kundlu jeden. A jeśli chodzi o sprawy jakie dzięki nieudolnemu sołtysów podobno światło dzienne ujrzały. Napisz miernoto chociaż 2. Teraz to chyba zmienię nazwę na Ksiunrzek lub ten drugi.

   4
   49
 8. Górniak Stanisław pisze:

  Nie mam brata bliźniaka a nawet gdybym miał to wstyd było by się przyznać do takiego. Pisałem do instytucji wyższych
  tylko w przypadkach kiedy władze gminy nie odpowiadały, lub w przypadkach kiedy po przeanalizowaniu odpowiedzi Urzędu Gminy miałem wątpliwości co do zgodności z prawem to było moim obowiązkiem i prawem jako radnego, więc nie mam się czego wstydzić. Kim ty właściwie jesteś, że śmiesz mnie nazywać kundlem i miernotą. Udajesz chojraka kryjąc się
  za nickiem. Nie będę się zniżał do twego poziomu więc nie będę cię oceniał i ubliżał, niech cię ocenią czytelnicy tego forum. A po prawdzie kundle to ponoć najlepsze i najwierniejsze pieski.

  27
  1
  • Redaktor Moderuje pisze:

   A co były radny zrobił w sprawie oczyszczalni ?
   Też niby nie wiedział o budowie oczyszczalni ?
   A w zamian za lojalność i nie odwołane wójta został przewodniczącym.
   Gdzie teraz jest ta instytucja wyższa ?
   Wszyscy radni ówczesnej kadencji musieli wiedzieć, skoro była radna z hutek wiedziała o budowie.

   4
   17
 9. Górniak Stanisław pisze:

  Spytaj byłej radnej z Hutek skąd wiedziała o budowie. Są jeszcze w obecnej radzie radni ówczesnej kadencji, więc ich zapytaj. Gdybyś naprawdę interesował się tym tematem to byś był na nadzwyczajnej sesji Rady Gminy zwołanej w tej sprawie w lutym tego roku, lub na manifestacjach i zebraniach w Hutkach. Tam były poruszane te tematy miał byś odpowiedzi na twoje pytania. Nawet gdybyś czytał zamieszczane tu wpisy, to też uzyskałbyś odpowiedzi. Ale ty masz plecenie hejtowania!!! Jak ta odpowiedź ci nie wystarcza, to do Urzędu Gminy po informacje. Ja już nie jestem radnym i nie muszę ci odpowiadać. A działania komitetu przeciw budowie oczyszczalni w Hutkach dalej będę wspierał.

  25
  2
  • Sługa pisze:

   A ja się pytam jakie sprawy ujrzały światło dzienne. Coraz mniej ludzi czyta ten portal, coraz mniej głosuje. Chociaż Gąsiorski zaraz napiszę ilu to unikalnych kont jest stworzonych. Nie trzeba posiadać CCISP aby pokazać do jakiego IP należy jaki nick i zastawianie się VPN, proxy czy incognito tutaj nie pomoże. Górniak jakie sprawy ujrzały światło dzienne? RIO oraz urzedy działają w granicach prawa zatem gdyby te donosy były tego warte to i zarzuty by się pojawiły. Jak na razie to śledząc temat oczyszczalni to zarzuty powinny się pojawić dla tego co wydał pozwolenie na budowę oczyszczalni.

   3
   18
 10. Górniak Stanisław pisze:

  Sługa, o ile dobrze pamiętam to:1 sprawa podpisania umowy na kwotę 7 mln zł na zarządzanie lokalami w Gminie Konopiska. 2 budowa chodnika w Rększowicach niezgodnie z
  projektem oraz: ” rozporządzeniem Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie (Dz. U. Nr 43, poz. 430) par. 79,” który obowiązuje również w: DZIENNIK USTAWRZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJWarszawa, dnia 29 stycznia 2016 r.Poz. 124OBWIESZCZENIEMINISTRA INFRASTRUKTURY I BUDOWNICTWA1)z dnia 23 grudnia 2015 r.
  Przypuszczam że powyższa niezgodność jest przyczyną obecnej przebudowy chodnika w Rększowicach.
  Z ostatnim zdaniem się zgadzam z dodaniem zdania: oraz nie dopełnieniu obowiązków przez obecnego Wójta mających na celu wstrzymanie budowy Oczyszczalni Ścieków Rybnych w Hutkach

  19
  1
  • Sąsiadka pisze:

   Panie Górniak, niechże Pan mu nie odpisuje! To gówno używające wielu nicków ma za zadanie hejtować i pluć! Poziom tego ….czegoś jest równy określeniu użytemu celowo na początku. Nie warto, Do g…a i tak nic nie dotrze, a tylko śmierdzi coraz mocniej.
   Szacunek dla Pana Panie Górniak.

   11
   2
 11. Jan pisze:

  Gorniak ewidentnie nie moze przezyc przegranej az tak boli wstyd chlopie nie wypisuj bzdur faktycznie juz te bazgroly przestaly byz smieszne

  4
  18
  • AA pisze:

   Jan ty nie dosyć że piszesz bzdury to jeszcze nie znasz ortografii ,nie rób sobie więcej wstydu .

   13
   3
  • Górniak Stanisław pisze:

   Śmieszna to jest Twoja obojętność na sprawy społeczne a w szczególności na na marnotrawstwo pieniędzy z podatków mieszkańców. Jak powyższe sprawy są dla ciebie bzdurami, to gratuluję obywatelskiej postawy.
   Nie musisz czytać. Jan, ja nie przegrałem, ja wygrałem spokój i zapewniam Cię że nic mnie nie boli, tylko dziwię się że tacy jak ty dają się doić bez oporu.

   21
   1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).