Gmina Konopiska będzie mieć najdroższe śmieci w powiecie częstochowskim!

Znamy już nowe proponowane stawki za śmieci. Według propozycji Wójta Jerzego Żurka, za śmieci segregowane od 1 lipca 2020 roku zapłacicie 26 zł, a za śmieci niesegregowane 54 zł.

Dotychczas za śmieci segregowane płacicie 18 zł, a za śmieci niesegregowane 39 zł.

Myślicie, że któryś z radnych sprzeciwi się Żurkowi i zagłosuje przeciw?

Sesja w tej sprawie już 22 maja.

Poniżej propozycja uchwały w tej sprawie.

7 odpowiedzi na “Gmina Konopiska będzie mieć najdroższe śmieci w powiecie częstochowskim!”

1. Taki sobie ja pisze:

Nasza gmina nie ma żadnych dotacji do niczego, ale śmieci do góry.
    Kto tego pajaca wybrał znów na Wójta???

2. Paweł Nowak pisze:

będę nudny ale napisze to jeszcze raz REFERENDUM

3. Mieszkaniec pisze:

Niech spróbują to co miesiąc każdy radny-radna Wójt i reszta będę mieć śmieci pod swoją furtką. REFERENDUM 😠😠😠

4. Sylwia pisze:

Ta a najgorszym radnym jest pan Janusz Benesz gdzies juz to czytalam a dlaczego bo tylko on sprzeciwia sie takim oto sprawom

• Sylwia pisze:

Szkoda tylko ze pan Janusz duzo robi a nikt tego nie docenia i zrobił by wiecej gdyby nie pan Zurek i inni

5. Sylwia pisze:

6. lleeku pisze:

Za kasę że śmieci może wybudujcie skate park