Gmina chce kupić 3000 używanych pojemników na odpady

Gmina Konopiska, wzorem innych gmin, ogłosiła przetarg na zakup i dostawa używanych pojemników na odpady komunalne dla mieszkańców gminy Konopiska.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa używanych pojemników na odpady komunalne dla mieszkańców gminy Konopiska.

Zakres dostaw obejmuje w szczególności:

– Zakup i dostawa używanych pojemników na odpady komunalne dla mieszkańców gminy o pojemności 120 litrów. Pojemniki na odpady zmieszane o pojemności 120 l. kolor czarny lub szary 100 szt.

– Zakup i dostawa używanych pojemników na odpady komunalne dla mieszkańców gminy o pojemności 240 litrów. Pojemniki na odpady zmieszane o pojemności 240 l. kolor czarny lub szary 200 szt.

– Pojemniki na popiół o pojemności 240 l. kolor czarny lub szary/ 2 700 szt.

Przetarg na używane pojemniki na śmieci zostanie rozstrzygnięty 21 listopada.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “Gmina chce kupić 3000 używanych pojemników na odpady”

 1. Wielbiciel Śledzi pisze:

  Jo mom wiadro po śledziach i wystorczo. Na co mnie ten pojemnik?!

  7
  6
 2. Obserwator pisze:

  Czegoś nie rozumiem? Wójt na stronie gminy żali się, że nie ma na nic pieniędzy, skarbnik wszystkim odpowiada, że nie ma kasy na nic, wójt mówi, że jest problem z dopięciem budżetu na przyszły ro, dziura w budżecie jak Rów Mariański, kredytu nikt nie chce udzielić, a oni teraz zakupują nowe (używane, ale…) pojemniki? rozdają pieniądze na sponsorowanie Włókniarza z Częstochowy (w ubiegłej kadencji)? Czy tam nikt nie ma pojęcia o rozporządzaniu finansami tej gminy?! Zadziwiające zjawisko!

  11
  7
  • Obywatel pisze:

   A może trzeba było wspomóc znajomka kogoś z władz gminy, który chciał zrobić biznes na pojemnikach i mu nie wyszło.
   Tak się załatwia interesy w naszej gminie, jeden dostawca usług kateringowych – znajomek, jeden dostawca alkoholi na imprezy – znajomek, jeden do robienia imprez w remizie – znajomek, itp.

   11
   6
  • Hiei pisze:

   Pytanie za 100 Kto ma na sprzedaż 3000 używanych pojemników na śmieci. Ja chyba wiem, a wy?

   5
   1
  • Marysia pisze:

   To gmina ma zakupić pojemniki?! Ja mogę zbierać do siatki albo jak tu ktoś pisze do wiadra! G.mnie obchodzi czy odbierającej śmieci firmie to pasuje! To jakiś absurd!

   3
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).