Frekwencja: Mamy dane z godz. 17:00

Dziś w 38. gminach województwa śląskiego odbywa się druga tura wyborów samorządowych. W gminie Konopiska wybieracie nowego Wójta. Jak wygląda frekwencja wyborcza? Według danych z delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Częstochowie, frekwencja w Konopiskach na godz. 17:00 wyniosła 40,38 proc.

W porównaniu do pierwszej tury wyborów, frekwencja jest niższa o 5,82 proc.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

8 odpowiedzi na “Frekwencja: Mamy dane z godz. 17:00”

 1. Zainteresowany pisze:

  Ja mam pytanie do lokalnego redaktora kto i dlaczego usunal najlepsza altankę na przedszkolu w konopiskach poprosze o odpowiedz

  23
  5
  • Mieszkaniec pisze:

   Usunęła tzn.przeniosla go pani dyrektor na drugą stronę żeby korzystaly dzieci z przedszkola tylko bo inni niszcza ją tylko szkoda że teraz nie ma gdzie usiąść z dzieckiem

   7
   12
 2. Lisek pisze:

  Do mieszkaniec A co na placu zabaw nie ma ławek o ile się nie mylę to w środę było jeszcze 6 ławek.a co do altanki to bardzo dobrze że została przeniesiona bo w niej zawsze był syf zrobiony przez młodzież. Dyrektorka Anna S. Ja odnowila lecz nie na długo bo zaraz było na stole że X kocha y i że y to jest taki A taki.

  9
  4
  • Rodzic pisze:

   Kto z nas nie bazgral? Problemem jest to że młodzież tam przesiadywala, piła i paliła przy dzieciach, a Policja nic nie może z tym zrobić, przyjadą, spisza i tyle. Rodzice pewnie mają to w dupie.

   1
   1
 3. Altanka pisze:

  A co na placu zabaw nie ma lawek.?????

  3
  2
 4. Z Hutek pisze:

  Nieoficjalne info:
  Po przeliczeniu glosow wygrał wójt

  14
  5
  • Cyc pisze:

   Czekaj jeszcze bo na razie to chyba polowa głosów tylko przeliczona. Obecny prowadzi ale do finału jeszcze daleko.

   0
   0
 5. konopiszczanin pisze:

  A to jest post o altance i ławeczkach…. . czy korwa o wyborach i ich wynikach????

  9
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).