Ferie w gminie

Od poniedziałku ferie. Najmłodsi, którzy zostaną w domach, mogą skorzystać z oferty spędzenia wolnego czasu wraz z Gminnym Centrum Kultury w Konopiskach.

Pełną ofertę znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Ferie w gminie”

  1. Konopiska pisze:

    Czy dla 19 latków tez sa jakieś zajęcia?

    1
    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).