Ekspert ZUS w Konopiskach

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach informuje, że od 2021 r. wnioski o ustalenie prawa do świadczenia „Dobry Start” (tzw. 300+) należy składać drogą elektroniczną do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

W związku z powyższym Zakład Ubezpieczeń Społecznych wyznaczył dyżury pracowników w poszczególnych gminach. W gminie Konopiska będą się one odbywać w następujących dniach:
26 lipiec 2021 (poniedziałek)
2 sierpnia 2021 (poniedziałek)
11 sierpnia 2021 (środa)

w godzinach od 9.00 do 14.00. Miejsce dyżuru: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Konopiska ul. Sportowa 1.

Podczas spotkania ekspert ZUS zakłada osobom zainteresowanym profil PUE, który umożliwia elektroniczne składanie wniosków.

Wnioski o świadczenie 300+ należy składać do 30 listopada 2021 roku. Szczegółowa instrukcja składania wniosków znajduje się w załączeniu.

Magdalena Badora
Kierownik GOPS KonopiskaKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).