Egzaminy ósmoklasistów odbędą się bez zakłóceń!

Dyrektorzy Szkół Podstawowych w gminie Konopiska poinformowali, że egzaminy „ósmoklasistów” odbędą się w zaplanowanych terminach, bez większych przeszkód.

Znaczna część nauczycieli, przynajmniej na czas egzaminów, zawiesiła strajk.

Powodzenia dla wszystkich uczniów!

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

6 odpowiedzi na “Egzaminy ósmoklasistów odbędą się bez zakłóceń!”

 1. Intelektualista pisze:

  Niech kończą ten protest te nieroby. 8 tys brutto chcą zarabiać za pierdzenie w krzesło!

  10
  10
 2. punisher pisze:

  Szanowni Dyrektorzy, Szanowni Nauczyciele,

  Uwzględniając fakt aktualnej zawieruchy i bardzo trudnej dla Was ale także dla nas rodziców i przede wszystkim dla naszych dzieci sytuacji, chciałbym bardzo serdecznie podziękować za Waszą postawę.
  Jako rodzic bardzo szanuję Waszą pracę, rozumiem strajk, popieram w pełni Wasze oczekiwania finansowe – w pełni na nie zasługujecie. Uważam , że robicie dobrą robotę powinniście być godnie wynagradzani.
  Jednocześnie chylę czoła przed pedagogami, którzy na czas egzaminów przerwali strajk i umożliwili naszym dzieciom zdanie egzaminów – tutaj szczególne wyrazy uznania dla dyrektorów . Mam nadzieję, że żaden nauczyciel w komisji nie doświadczył nieprzyjemności ze strony pozostałych pedagogów. Nie pozwólcie z siebie zrobić motłochu, strajk się rozpoczął, trwa i się pewnie niedługo zakończy. Myślcie nie jeden ale dwa kroki do przodu co będzie dalej.
  Proszę Urząd Gminy oraz naszych radnych o monitorowanie sytuacji i wspieranie Dyrektorów szkół.
  Mam nadzieję, że walka na „górze ” nie spowoduje w żadnym wypadku negatywnych konsekwencji dla dzieci , w szczególności dotyczy to promocji do następnej klasy. Co powiecie szczególnie uczniowi bardzo dobremu gdy nie uzyska promocji do następnej klasy?
  Szanowni Nauczyciele liczymy na Was i wierzymy w Was.

  5
  8
 3. Nie dla strajku pisze:

  To co robią ci nauczyciele to jest porażka… Za co oni chcą pieniądze za 18h w tygodniu? Żarty sobie robią tym strajkiem :)

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).