Dziś w Konopiskach sparing Skry z Rakowem

fot.Dziś o godz. 11:30 na stadionie im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach rozegrany zostanie sparing dwóch drużyn piłkarskich występujących na szczeblu centralnym, w którym to KS Skra Częstochowa podejmie wczorajszego zdobywcę SuperPucharu Polski, Raków Częstochowa.

Spotkanie to jest zamknięte dla kibiców i dziennikarzy.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).