Dziś spotkanie w sprawie oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach

Dziś o godz. 16:00 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Hutkach odbędzie się zebranie z mieszkańcami Hutek i Rększowic w sprawie sytuacji w oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach.

Podczas zebrania dowiecie się co dalej z budową oczyszczalni, jakie działania podjął Urząd Gminy, co zrobiliśmy My jako mieszkańcy i co planujemy dalej robić.

Spotkanie organizuje grupa przeciwna budowy oczyszczalni.Kategorie:

13 odpowiedzi na “Dziś spotkanie w sprawie oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Jak było na zebraniu w hutkach dzisiaj oczyszczalni?

  8
  0
 2. Rybiarz pisze:

  Super! Pomieram ta inicjatywę budowy oczyszczalni. Będzie więcej pracy dla mnie w rybiarnii. A po pracy piwko i telewizorek. Cóż wam w życiu więcej potrzebne?

  9
  3
 3. Obywatel pisze:

  Na zebraniu było ok. 100 osób autentycznie zainteresowanych zatrzymaniem tej budowy, był także obecny m.in. mieszkaniec Hutek p. Bałdyga i jako Przewodniczący Rady Gminy zadeklarował przy wszystkich pomoc w tej sprawie.
  Głośno potwierdził że podpisał się na liście protestacyjnej w sprawie oczyszczalni i że jest oburzony tym co się dzieje w Hutkach, ogłosił wszem i wobec że Urząd Gminy podejmuje odpowiednie działania w tym zakresie itd.
  Trochę inaczej mówił p. Żurek, który pojawił się na spotkaniu z Radną p. Majdzik, i który jako Wójt Gminy zabrał głos wywołany „do tablicy” przez zgromadzonych mieszkańców.
  W swoim stylu opowiadał jak to on działa, jak podejmuje działania, niestety po kilkunastu minutach, mimo że część zgromadzonych chciała Go dalej słuchać, ale podobna, albo i większa ilość mieszkańców miała dość i powiedzieli – konkrety Panie Żurek, czas się zabrać do roboty a nie spychać odpowiedzialność na mieszkańców, ich rękami wysyłać pisma do różnych instytucji i straszyć nie wiadomo kim, że ktoś stoi za tą inwestycją, że to będzie kosztować gminę odszkodowanie dla Hurasa itd.
  Żurek dostałeś żółtą kartkę, ostrzeżenie i wyraźny sygnał że już ci mieszkańcy nie ufają, tak jak i Bałdydze.

  26
  1
  • Wyborca pisze:

   O i twierdzą że nic o tej oczyszczalni nie wiedzieli. Zapytajcie kto finansowała im kampanie to się wszystkiego dowiecie

   28
   1
  • hutki 5 pisze:

   Żure iBałdyga grają znami w kotka i myszke. Czas skonczyc z ta zabawą. Kogo mysmy wybrali ?

   17
   1
  • Obserwator pisze:

   a on ma głęboko w….żółte kartki! Wygrał? wygrał. To Wy daliście mu to prawo.

   5
   0
 4. z Hutek pisze:

  Wojt i przewodniczący kolejny raz pokazali swoj niski poziom mieszkańcy nie chcieli słuchać jakajacego się mieszkańca a zarazem wojta Żurka przegłosowane i głos odebrany i tyle. Wójt postaszyl mieszkańców i wskazał ze za inwestorem ktoś stoi….no cóż Panie wojcie sprawdzimy kogo się Pan tak boi i dlaczego ? Mało tego są odpowiednie służby w naszym państwie które chętnie cała sprawę zbadaja to tak w skrócie Proponuje rowiez aby Pan zwrócił uwage w jakim stanie jest Pana przewodniczący rady bo wstyd występować z takim towarzyszem

  14
  2
 5. Ha ha pisze:

  hutki 5, w kotka i myszkę grali już od dawna, czy tego nikt nie zauważył? To nie dzieci nie uczestniczyły w wyborach.

  10
  0
 6. rodak pisze:

  z hutek opisujesz jak było na spotkaniu i wnioskowac należy ze zarówno wójt i przewodniczacy ubabrani sa po uszy w tym rybim smrodzie. o wszystkim wiedzieli i grali na zwłoke. pieniądz rzadzi na hutkach a mieszkancy sa tylko do zaspokajania zachcianek tych panów co sa wybrani .

  8
  2
 7. ewa pisze:

  ktos musial wydac zgode na budowe formalnosci trwaja latami jak juz wszystko ruszylo to jest raban przeciesz to nie jest tajemnica

  11
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).