Dziś spotkanie PKS Częstochowa z przedstawicielami gmin!

Dziś w siedzibie Starostwa Powiatowego w Częstochowie, na prośbę Prezesa Ludwika Kubasiaka, odbędzie się spotkanie przedstawicieli PKS Częstochowa S.A. z włodarzami wszystkich gmin, w których swoje kursy realizuje bądź realizował PKS Częstochowa. Podczas dzisiejszego spotkania ma być omówiona sytuacja finansowa PKS Częstochowa oraz ma zostać przedstawiony plan komunikacji PKS Częstochowa na najbliższe miesiące.

Gminy mają otrzymać od PKS Częstochowa ciekawą ofertę współpracy – dowiedziałem się nieoficjalnie.

Spotkanie PKS-u z przedstawicielami gmin rozpocznie się o godz. 12:00.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “Dziś spotkanie PKS Częstochowa z przedstawicielami gmin!”

 1. z Hutek pisze:

  Miejmy nadzieje ze się dogadają i z Hutek będzie można bezpośrednio do Częstochowy 😊

  12
  4
 2. obywatel pisze:

  Czekamy na następny artykuł , i miejmy nadzieje że wszystko będzie ok

  12
  1
 3. Adik pisze:

  Masakra jest z tymi ludźmi co raz na miesiąc jadą do konopisk A narzekają. Gtv dobrze wykonuje swoje obowiązki A co PKS zrobił miał wyjeb… I z dnia na dzień olal gmine A wy jak te debi….. chcecie żeby wracali….

  14
  13
  • Glonojad pisze:

   Temu z hutek chodzi o to ze brakuje mu tego zlomu co jeździł 50 na godzinę w niezabudowanym. Przypomina mi sie pekaes Lubliniec. DRAMAT.

   4
   7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).