Dziś sesja w sprawie zmian w budżecie na 2021 rok

Kilka tygodni temu Rada Gminy Konopiska przyjęła budżet na 2021 rok. Po kilkunastu dniach nowego roku, wójt wprowadza pierwsze zmiany w budżecie. Dlatego dziś o godz. 14:00 w Gminnej Hali Sportowej Konopiska odbędzie się sesja w tej sprawie.

porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Ustalenie porządku obrad.
3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości.
4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr 214/XXV/2020 Rady Gminy Konopiska w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości na 2021 rok.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Konopiska na lata 2021-2031.
6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Konopiska na 2021 rok.
7. Zakończenie obrad.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).