Dziś Orszak Trzech Króli

Dziś Parafia pw. św. Walentego w Konopiskach organizuje uroczystości związane ze świętem Trzech Króli. Orszak wyruszy o godz. 14:00 z Wygody z tzw. „Wygodzianki”. Po dotarciu orszaku do kościoła niezależnie od godziny rozpocznie się Msza Święta popołudniowa.

Prosimy również, aby dzieci, które będą brały udział w orszaku przebrały się za aniołki lub jeśli mają stroje z Balu Wszystkich Świętych mogą przyjść w przebraniu świętego.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).