Dwie nowe ulice w Konopiskach

Gmina Konopiska wzbogaciła się o dwie nowe ulice. Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Konopiska, radni podjęli uchwałę nadając działce nr ewid. 765/26 obręb Konopiska nazwę „ulica Zimowa” oraz działce nr ewid. 2434 obręb Konopiska „ulica Golfowa„.

Poniżej znajdziecie mapy z położeniem tych dwóch ulic.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Dwie nowe ulice w Konopiskach”

 1. Rzodkiew pisze:

  Czytelne te mapy
  Gdzie to jest ?

  11
  0
 2. BABEL pisze:

  nazwa dla pierwszej ;Ekologicznej Oczyszczalni Odpadów Rybnych dla Bratnich Hutek
  nazwa dla drugiej; Wszystko dla Mieszkańców od Rady I Wójta Nic Nie Mogę

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).