DW908 z Wygody do Tarnowskich Gór zostanie przebudowana!

Zatwierdziliśmy plan rzeczowo-finansowy inwestycji i remontów na drogach wojewódzkich na lata 2020-2030 – poinformowała Izabela Domogała – Członek Zarządu Województwa Śląskiego. To bardzo dobra wiadomość dla gmin Konopiska i Starcza. Dlaczego? Dlatego, że w końcu droga wojewódzka nr 908 z Wygody do Tarnowskich Gór zostanie wyremontowana.

W tym roku Urząd Marszałkowski na dokumentację projektową wyda 341 000 zł. Przebudowa rozpocznie się najprawdopodobniej w 2021 roku, a jej koszt wyniesie 3 721 821 zł.

7 odpowiedzi na “DW908 z Wygody do Tarnowskich Gór zostanie przebudowana!”

1. Pyka pisze:

Ta droga co rok jest remontowana… ileż można ?

2. Ale pisze:

Czy to oznacza ze w końcu droga będzie oświetlona i powstanie chodnik na który podpisaliśmy zgodę 10 lat temu?

3. Czarek pisze:

a na co nam ten chodnik?

• Ale pisze:

Po to by dzieci które mieszkają na tej ulicy nie musiały do szkoły chodzić rowami

• Glonojad pisze:

Dla Ciebie czarek to nawet drogi są nie potrzebne. Ważne że gumofilce masz na nogach. Dla mnie i moich dzieci drogi i chodniki są potrzebne.

4. Ale pisze:

Brawo Glonojad 👍🏻
    Niektórym POLAKOM nie da się dogodzić . Chcą coś zrobić -źle , nie robią nic – źle .

5. Sławek pisze:

A konkretnie co będą robić?