„Duma gminy” z kolejną statuetką

Wybitny strateg, genialny ekonomiczna, wspaniały włodarz, prawdziwa osobowość, krasomówca i popularyzator gminy Konopiska, duma gminy„, Wójt Jerzy Żurek otrzymał dyplom oraz statuetkę za wkład w rozwój sportu i ruchu olimpijskiego w regionie częstochowskim.

Należało mu się.

Gratulacje.

3 odpowiedzi na “„Duma gminy” z kolejną statuetką”

1. Obywatel pisze:

„Wybitny strateg, genialny ekonomiczna, wspaniały włodarz, prawdziwa osobowość, krasomówca i popularyzator gminy Konopiska, duma gminy„, – no to poleciałeś, he, he, he.
    Z jakiej laurki te treści ?

2. Robokoops pisze:

„genialny ekonomiczny” co to za sformułowanie … A ktoś kto to pisał, powinien leczyć się nogi, bo na głowę już za późno.