„Duma gminy” z kolejną statuetką

Wybitny strateg, genialny ekonomiczna, wspaniały włodarz, prawdziwa osobowość, krasomówca i popularyzator gminy Konopiska, duma gminy„, Wójt Jerzy Żurek otrzymał dyplom oraz statuetkę za wkład w rozwój sportu i ruchu olimpijskiego w regionie częstochowskim.

Należało mu się.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “„Duma gminy” z kolejną statuetką”

 1. Obywatel pisze:

  „Wybitny strateg, genialny ekonomiczna, wspaniały włodarz, prawdziwa osobowość, krasomówca i popularyzator gminy Konopiska, duma gminy„, – no to poleciałeś, he, he, he.
  Z jakiej laurki te treści ?

  6
  1
 2. Robokoops pisze:

  „genialny ekonomiczny” co to za sformułowanie … A ktoś kto to pisał, powinien leczyć się nogi, bo na głowę już za późno.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).