Droga przy cmentarzu w Konopiskach została przebudowana

Urząd Gminy Konopiska poinformował, że zakończyła się przebudowa drogi gminnej (przy cmentarzu) w Konopiskach. Roboty drogowego polegały na wykonaniu drogi o nawierzchni kostki betonowej na długości 333 metrów wraz z chodnikiem i odwodnieniem.

Całość kosztowała 545 648,28 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

6 odpowiedzi na “Droga przy cmentarzu w Konopiskach została przebudowana”

 1. duh pisze:

  Za 333 m drogi z chodnikiem zapłacono 550 tys. zł a 200 m chodnika w centrum konopisk kosztowało ponad 1 200 000 zł.
  Cos tu nie pasuje.

  8
  1
  • Paweł Nowak pisze:

   Pasuje, bo ktoś na tym zarobił.

   9
   0
  • Ten Nowak pisze:

   Nie porównuj chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej a chodnika czy drogi lokalnej. Jeśli ktoś na tym zarobił i masz na to dowody to idź na policję a nie jak tchórz zza komputera piszesz.

   7
   4
 2. Tamten Nowak pisze:

  Gmina ledwie zipie ale buduje sie chodniki za astonomiczne kwoty( 1,2 miliona). Na domy w górach – też potrzebna kasa. Skonczmy tą farsę z tymi dwoma i odmienmy los tej gminy, która nawet kredytu nie może dostać.

  7
  3
  • Glonojad pisze:

   Opowiadasz bzdury człowieku. Problem jest głębszy bo obejmuje cały Kaczystan. W gminie pianki mają 4 placówki oświatowe a chcą jedną zamknąć a tu jest 8. Nie rozwiąże tego ani żurek ani Socha ani nikt. Oświata zjada większość gmin w Polsce. Niestety. Konopiska nie udźwigną tylu szkół .

   9
   2
  • Obserwator pisze:

   Glonojad, to prawda. Gmina Konopiska z pewnością tego nie rozwiąże. I nie przy tym wójcie i tej radzie. Poprzednik miał przynajmniej jakieś propozycje i póbował! Ten jest tchórzem i nic nie zrobi.
   A o kosztach „oświaty” decyduje Warszawka, ale płacić ma samorząd czyli my. O placówkach służby zdrowia decyduje NFZ, ale płacić mamy my. O strażach pożarnych, rzekomo ochotniczych decydują przepisy Warszawki, ale płacić mamy my. Itd.
   Do tego wójt który nie ma żadnej wizji rozwoju gminy, nie potrafi zdobyć istotnych środków poza naszymi podatkami, do tego leń i i garnący tylko „pod siebie”…
   Czarno widzę przyszłość tej gminy!
   Ale…. cytując Reymonta: „miałeś chamie złoty róg!….

   7
   3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).