Do Hutek ponownie przyjedzie TVP Info

TVP Info ponownie zawita do Hutek. W najbliższą niedzielę 9 czerwca o godz. 15:00 w programie „na żywo” przed remizą OSP w Hutkach, prowadzący program poruszy kwestię budowanej w Hutkach oczyszczalni ścieków rybnych. Czy coś w tej kwestii zmieniło się od ostatniej wizyty TVP Info? Przekonamy się w niedzielę.

Wszystkich mieszkańców zapraszam do czynnego udziału w programie, a tych, co nie będą mogli być w Hutkach, do oglądania go w telewizji.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Do Hutek ponownie przyjedzie TVP Info”

 1. Obywatel pisze:

  Ludzie trzeba przyjść i nadal protestować, dowiemy się co dalej, co zrobił Wójt i Przewodniczący w tej sprawie.

  16
  1
 2. Foxy pisze:

  Hucianie, mobilizujcie się i nie odpuszczajcie!Nie dajcie się zaszczuć i zastraszyć!Macie prawo do uczciwego i rzetelnego pochylenia się nad tą sprawą i wyjaśnienia wszelkich niejasności!!!

  8
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).