Dzień Babci i Dziadka w Publicznym Przedszkolu w Konopiskach

W Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wychowankowie Publicznego Przedszkola w Konopiskach zaprosili swoje Babcie i swoich Dziadków w barwny świat cyrku.

Na arenie pojawiły się konie, słonie, małpki, lwy i tresowane żaby. Zaprezentowano także popisy żonglerów oraz siłaczy. Piękny taniec z parasolkami na linie zaprezentowały baletnice. Nie zabrakło także klaunów, którzy bawili dowcipami i tańcami. /UG Konopiska, Publiczne Przedszkole/

fot. UG Konopiska