Darmowy wyjazd do Teatru Śląskiego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach organizuje bezpłatny wyjazd do teatru im. Stanisława Wyspiańskiego do Katowic na przedstawienie pt.: “Staś i Zła Noga”.

Wyjazd planowany jest na 9 maja. Zbiórka o godz. 9:00 pod Promykiem. Powrót około godz. 14:00.

GOPS zapewnia przejazd tam i powrót, ubezpieczenie NNW oraz bilety wstępu na spektakl. Wyjazd przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 3-17 lat. Pierwszeństwo mają osoby z rodzin zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym oraz osoby z niepełnosprawnościami i ich otoczenie.

Więcej informacji w Placówce lub pod numerem tel. 511 199 778. /UG Konopiska/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).