Darmowa wyżerka na spotkaniu z seniorami

13 sierpnia w Konopiskach odbyło się spotkanie z seniorami gminy Konopiska. Oficjalnie, spotkanie odbyło się w ramach promocji szczepień. Frekwencja była wysoka. Każdy z uczestników otrzymał torbę oraz mógł skosztować „darmowej wyżerki”.

Kilka zdjęć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

 Kategorie:

5 odpowiedzi na “Darmowa wyżerka na spotkaniu z seniorami”

 1. covidianin pisze:

  a gdzie maseczki ?

  29
  2
  • Czytelniczka pisze:

   Poziom Pańskich tekstów Panie Gąsiorski jest porażajacy i wręcz żenujący :-/

   16
   32
  • Wydział Cenzury Gminnej pisze:

   Czytelniczko !
   Chcesz kneblować mediom usta?
   Wszystko musi być transparentne!!!
   Twój komentarz, dobitnie świadczy jakiego pokroju osobą jesteś !!!
   Pamiętaj! Media to IV władza!!!

   8
   6
 2. Mieszkaniec pisze:

  Kto dostał 8 tys za zorganizowanie punktu szczepień? KGW? A kto sponsorował wyżerkę? A dlaczego tylko seniorzy i podejrzewam wszyscy zaszczepieni Jaka to promocja przekonać tych co już dawno się przekonali A może to kejna szopka Przewodniczącego i jego zony

  31
  5
  • Sanitariusz Wacek pisze:

   Nie zaszczepieni mogliby narażać innych zaszczepionych na tej imprezie.
   Nie rozumiem twojej irytacji?
   Każdy decyduje o swoich losie, ale też nie może wymuszać na innych określonego zachowania!
   Imprezę mieli zaszczepieni i to jest właśnie ta promocja!!!
   Zaszczep się, a będziesz kulturalnie imprezował !!!!!
   Czego jeszcze nie rozumiesz ???

   4
   6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).