Darmowa wyżerka na spotkaniu z seniorami

13 sierpnia w Konopiskach odbyło się spotkanie z seniorami gminy Konopiska. Oficjalnie, spotkanie odbyło się w ramach promocji szczepień. Frekwencja była wysoka. Każdy z uczestników otrzymał torbę oraz mógł skosztować „darmowej wyżerki”.

Kilka zdjęć poniżej.

UG Konopiska

5 odpowiedzi na “Darmowa wyżerka na spotkaniu z seniorami”

1. covidianin pisze:

a gdzie maseczki ?

• Czytelniczka pisze:

Poziom Pańskich tekstów Panie Gąsiorski jest porażajacy i wręcz żenujący :-/

• Wydział Cenzury Gminnej pisze:

Czytelniczko !
      Chcesz kneblować mediom usta?
      Wszystko musi być transparentne!!!
      Twój komentarz, dobitnie świadczy jakiego pokroju osobą jesteś !!!
      Pamiętaj! Media to IV władza!!!

2. Mieszkaniec pisze:

Kto dostał 8 tys za zorganizowanie punktu szczepień? KGW? A kto sponsorował wyżerkę? A dlaczego tylko seniorzy i podejrzewam wszyscy zaszczepieni Jaka to promocja przekonać tych co już dawno się przekonali A może to kejna szopka Przewodniczącego i jego zony

• Sanitariusz Wacek pisze:

Nie zaszczepieni mogliby narażać innych zaszczepionych na tej imprezie.
      Nie rozumiem twojej irytacji?
      Każdy decyduje o swoich losie, ale też nie może wymuszać na innych określonego zachowania!
      Imprezę mieli zaszczepieni i to jest właśnie ta promocja!!!
      Zaszczep się, a będziesz kulturalnie imprezował !!!!!
      Czego jeszcze nie rozumiesz ???