Dariusz Kordek na dzień kobiet w Konopiskach

W sobotę 9 marca w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbędzie się Gminny Dzień Kobiet w Konopiskach, w którym to gwiazdą wieczoru będzie Dariusz Kordek. Impreza rozpocznie się o godz. 17:00.

Dariusz Kordek dzień wcześniej zagra koncert w Mstowie.

Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).