Czyje to psy?

Urząd Gminy Konopiska wydał specjalny komunikat. W związku z ponawiającymi się zgłoszeniami dotyczącymi wolno biegających psów rasy owczarek w rejonie ul. Przyrodniczej (łącznik pomiędzy miejscowością Rększowice i Hutki) przypominamy, że zgodnie z zapisami Regulaminu Utrzymywania Czystości i Porządku na terenie gminy Konopiska (uchwalony Uchwałą Rady Gminy nr 220/XXVI/2020 z dnia 22.12.2020) obowiązkiem osoby utrzymującej zwierzęta domowe jest zapewnienie stałego nadzoru nad zwierzęciem na terenach przeznaczonych do wspólnego użytku.

W związku z powyższym właściciel psów proszony jest o zabezpieczenie posesji przed ich wydostawaniem się oraz nie wypuszczanie ich bez dozoru poza teren nieruchomości. W przeciwnym wypadku psy zostaną zgłoszone do odłowienia i przekazana do schroniska dla zwierząt. /UG/Kategorie:

2 odpowiedzi na “Czyje to psy?”

 1. Z Hutek pisze:

  Już dawno wiadomo że to psy inwestora tego bezkarnego co to wszystko może Gmina powinna odłowić psy i zamknąć a nie żeby chodziły sobie przy ogrodzeniach po drodze i biegały po polach zagrażając ludziom. Panie wojcie dlaczego nic Pan z tym nie robi czeka Pan aż kogoś zagryzą?

  9
  2
 2. Obywatel pisze:

  Wystarczy je pogonić ulicą Przyrodniczą do Rększowic, jak przy byłym sklepie skręcą w prawo, to dalej niech sobie radzą.
  Daleko nie będą miały aby kogoś ugryźć, żeby tylko wścieklizny nie dostały bidulki.

  9
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).