Czy wójt Żurek pobiera emeryturę i pensję?

Pewnie wszyscy wiecie, ale od 26 grudnia 2018 roku Wójt Jerzy Żurek mógł przejść na emeryturę i oprócz sowitego wynagrodzenia pensji, może pobierać emeryturę z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Mimo iż wójt to osoba publiczna i takie informacje powinny być jawne, gmina nie chce mi udzielić tej informacji. Dostałem z gminy anonimowe, niepodpisane pismo, którego treść publikuje poniżej.

Zastanówcie się sami, czy jest to etyczne, by pobierać emeryturę i pensję? Czy Żurek tak właśnie robi?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

12 odpowiedzi na “Czy wójt Żurek pobiera emeryturę i pensję?”

 1. Fred Flonston pisze:

  Może skarbówka udzieli takiej odpowiedzi.

  10
  1
 2. Z hutyk pisze:

  Wojcie biErzesz emeryturę? To co robisz to tylko dla siebie garniesz kase a gminę masz tylko od brania kapuchy! Referendum jest konieczne.

  17
  6
 3. Mieszkaniec pisze:

  Zapracował to bierze !!! Żal wam dupę ściska

  9
  20
 4. Taki sobie Ja pisze:

  A Ty co kur..o jeb..na pośrednik wójta czy odpala ci coś co miesiąc.
  Emerytura powinna być w tym momencie wstrzymana,dostanie kiedy zejdzie ze stołka wójta, a nie 2 pensje brać. Wrrrr!!!

  25
  4
 5. Endrju pisze:

  Żurek niech zarejestruje sobie własna firmę i pracuje jak tylko długo chce. Natomiast w gminie potrzebny jest ktoś co chce poświęcić swój talent i chęci do pracy na rzecz innych. Jeżeli wójt publicznie miał głosić , że jest zmęczony i jego z-ca ma gonić a on już się narobił i musi odpocząć, to wojcie Żurek dowidzenia i pożegnać się z gminą! Nierobów my nie potrzebujemy. A pan niestety do nich należy!Pewnie potrafi pan zadbać o kasę dla siebie i rodziny ale już dla gminy to pan się zblaznił i nic konkretnego nie wniósł !Panu już dziękujemy i zapewniamy ze masz pan od nas pewny głos w referendum .

  18
  2
 6. xxxxx pisze:

  Wojt jest takim samym czlowiekiem jak inni ma prawo do emerytury to bierze wypracowal na nia i nie osmieszajcie sie waszymi glupimi wypowiedziami szukacie dziury w calym by tylko komus dokuczyc ale tym pismakiem to sie tylko osmiesza tzw redaktorek

  4
  13
 7. Sługa pisze:

  A czy to sprawdził ktoś w ogóle? Gąsiorski aż tak brakuje Ci tematów? Jak się okaże że to ściema to pogrążasz sje gościu.

  3
  10
 8. Rezolutny pisze:

  Ciężko ryj oderwać do koryta! Ma się jeszcze czelność mówić , że należy się.. ..Pytam się za co? Za ZERO kasy pozyskanej na rozwój gminy! Nieudacznik cała gębą ptzetrwonil kilkaset tysięcy. złotych na przygotowanie złych wniosków o środki unijne. Za niszczenie budynku gimnazjum i robienie klitek , ciemnych pomieszczeń dla naszych przedszkolaków. Jego działania są nie przemyślane, prowadzą do całkowitego zniszczenia tej gminy. Przed kilku laty nagradzano nasza gminę za innowacyjność i rozwój jak był wójt Socha! Tak się dzieje jak wybory kupuje się za bimber zwany miodulą zagryziony śledziem! Przez następne 5 lat może gminę całkowicie zniszczyć! Jedyny RATUNEK-REFERENDUM!!!!

  16
  1
  • ABC pisze:

   I ciekawe co się stało z tak słynną gazeta wKonopiskach .pl ,tak obsmarowywano byłego wójta Sochę w niej ,artykuł za artykułem a teraz cisza nic nie ma do napisania ? nawet jednego artykułu nie ma o osiągnięciach naszego obecnego wójta nic a nic ,brawo panie wójcie i życzę dalszych sukcesów jak do tej pory .

   7
   0
 9. Fred Flonston pisze:

  Żurek juz sie nachapał teraz trzeba zrobic Edka B wójtem😂😂😂

  10
  3
 10. robokoops pisze:

  Ludzie, jeżeli ktoś słyszał i widział ustawę o emeryturach to wie, że jeśli dochód zgłoszony przekroczy on 130% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia to zawieszają . Inna sprawa czy zgłosił …

  9
  0
 11. Obserwator pisze:

  To nawet ciekawe co pisze Redaktor! Zeby pobierać emeryturę musi przedstawić w Zus świadectwo pracy! Czyli musi zostać ZAKOŃCZONY STOSUNEK PRACY!! To co? powoływali go od nowa? wybory były ponownie następnego dnia? On jest cwaniak więc może jakoś to sobie załatwił? Bo „sobie” to on potrafi!
  I po co żeście go ?!wybierali? Fałszywy jak zawsze! Niby był wielki działacz PO teraz widać brata się z Pisem żeby tylko utrzymać się przy korycie. Fuj! wstrętny człowiek!

  9
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).