Czy radny Piotr Szczerbak mieszka w Konopiskach?

Komisja Samorządu Terytorialnego i Przestrzegania Prawa zajmie się sprawą radnego Piotra Szczerbaka. Chodzi o pismo Wojewody Śląskiego, który zwrócił się do Rady Gminy Konopiska z zapytaniem, czy radny Szczerbak mieszka w gminie Konopiska.

Do naszej redakcji dotarły sygnały, że radny Szczerbak od dłuższego czasu nie mieszka w Konopiskach tylko na Rakowie w Częstochowie. Nawet na zdjęciach w Google Maps przy jednej z ulicy przy domu w Częstochowie można dostrzec jego samochód.

Kilka miesięcy temu, gdy zapytałem radnego Szczerbaka o ten fakt, zaprzeczył i stwierdził, że mieszka w Konopiskach.

Jeżeli rada uzna, że Piotr Szczerbak nie mieszka na terenie gminy Konopiska, Szczerbak może stracić mandat radnego.

Teraz sprawą zajmie się komisja Rady Gminy Konopiska. Posiedzenie komisji w tej sprawie, w piątek w Sali Bankietowej Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach o godz. 10:30.

8 odpowiedzi na “Czy radny Piotr Szczerbak mieszka w Konopiskach?”

1. Mieszkaniec pisze:

Małgorzata Chmielewska również nie mieszka w Konopiskach

2. A.J pisze:

Dla mnie nie ma to w ogóle znaczenia.Jeżeli wywiązuje się z zobowiązań radnego.Chyba na Opolskiej jest jakaś osoba która notorycznie przegrywa wybory

3. Mieszkaniec pisze:

Radny Szczerbak już mieszka na terenie gminy wrócił z Rakowa tylko że w Aleksandrii

4. Marcin pisze:

Ja tez widziałem jego samochód na Google maps pod Biedronką w Częstochowie, myślę, że tam mieszka!

• Jskdjd pisze:

No eureka 😂 trochę za późno, trzeba było weryfikować kandydatów przy wyborach 🤭 zresztą chyba nie on jeden…

5. Ciekawy pisze:

Mam pytanie. Jeśli autor tego postu był widziany z innym mężczyzną to znaczy że jest gejem?

6. KGB pisze:

Spóźniona reakcja już zdążył wybudować się w gminie.

7. Kkk pisze:

Jakie wywiązywanie się z obowiązków radnego? Ja nie wiem kto wybrał tego Pana, ale jedyne co ten Pan zrobił to kupił od gminy za pół darmo działkę na której się wybudował, bratu załatwił pracę i nazwał ulicę przy której stoi jego dom. Ludzie obudźcie się i nie wybierajcie znowu takich radnych.