Czy radny Piotr Szczerbak mieszka w Konopiskach?

Komisja Samorządu Terytorialnego i Przestrzegania Prawa zajmie się sprawą radnego Piotra Szczerbaka. Chodzi o pismo Wojewody Śląskiego, który zwrócił się do Rady Gminy Konopiska z zapytaniem, czy radny Szczerbak mieszka w gminie Konopiska.

Do naszej redakcji dotarły sygnały, że radny Szczerbak od dłuższego czasu nie mieszka w Konopiskach tylko na Rakowie w Częstochowie. Nawet na zdjęciach w Google Maps przy jednej z ulicy przy domu w Częstochowie można dostrzec jego samochód.

Kilka miesięcy temu, gdy zapytałem radnego Szczerbaka o ten fakt, zaprzeczył i stwierdził, że mieszka w Konopiskach.

Jeżeli rada uzna, że Piotr Szczerbak nie mieszka na terenie gminy Konopiska, Szczerbak może stracić mandat radnego.

Teraz sprawą zajmie się komisja Rady Gminy Konopiska. Posiedzenie komisji w tej sprawie, w piątek w Sali Bankietowej Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach o godz. 10:30.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

8 odpowiedzi na “Czy radny Piotr Szczerbak mieszka w Konopiskach?”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Małgorzata Chmielewska również nie mieszka w Konopiskach

  7
  1
 2. A.J pisze:

  Dla mnie nie ma to w ogóle znaczenia.Jeżeli wywiązuje się z zobowiązań radnego.Chyba na Opolskiej jest jakaś osoba która notorycznie przegrywa wybory

  12
  5
 3. Mieszkaniec pisze:

  Radny Szczerbak już mieszka na terenie gminy wrócił z Rakowa tylko że w Aleksandrii

  7
  0
 4. Marcin pisze:

  Ja tez widziałem jego samochód na Google maps pod Biedronką w Częstochowie, myślę, że tam mieszka!

  6
  4
  • Jskdjd pisze:

   No eureka 😂 trochę za późno, trzeba było weryfikować kandydatów przy wyborach 🤭 zresztą chyba nie on jeden…

   3
   0
 5. Ciekawy pisze:

  Mam pytanie. Jeśli autor tego postu był widziany z innym mężczyzną to znaczy że jest gejem?

  11
  3
 6. KGB pisze:

  Spóźniona reakcja już zdążył wybudować się w gminie.

  6
  1
 7. Kkk pisze:

  Jakie wywiązywanie się z obowiązków radnego? Ja nie wiem kto wybrał tego Pana, ale jedyne co ten Pan zrobił to kupił od gminy za pół darmo działkę na której się wybudował, bratu załatwił pracę i nazwał ulicę przy której stoi jego dom. Ludzie obudźcie się i nie wybierajcie znowu takich radnych.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).