Czy Jerzy Żurek zasłużył na absolutorium za 2019 rok?

Czy Jerzy Żurek zasłużył na absolutorium za 2019 rok? Moim zdaniem nie. Ale o tym zdecydują radni na wtorkowej sesji Rady Gminy Konopiska.

Sesja odbędzie się we wtorek 7 lipca w Gminnej Hali Sportowej o godz. 12:00.

porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Ustalenie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z XX Sesji Rady Gminy.
4. Sprawozdanie Wójta Gminy z działalności w okresie między sesjami.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego SP ZOZ GOZ Konopiska za 2019r.
6. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Konopiska wotum zaufania.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Konopiska za 2019 rok.
8. Podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla Wójta Gminy Konopiska za 2019 rok.
9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Konopiska na lata 2020-2030.
10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Konopiska na 2020 rok.
11. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia uchwały nr 178/XX/2020 Rady Gminy Konopiska z dnia 05.06.2020 roku w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie gwarancji zapłaty w formie gwarancji bankowej na rzecz PHU SZYMBUD Szymon Bartnik w siedzibą w Widzowie
12. Podjęcie uchwały w sprawie zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym kolejnej umowy najmu nieruchomości stanowiącej własność gminy.
13. Sprawy różne i zapytania.
14. Zakończenie obrad.