CRAB buduje stację paliw przy zjeździe z A1. Obok stanie McDonald’s?

Tuż przy granicy Wygody w gminie Konopiska, na ulicy Gościnnej w Częstochowie, przy zjeździe z autostrady A1 powstanie inwestycja w postaci stacji benzynowej i stacji LPG. To firma H.B „CRAB Sp.j buduje stację benzynową marki CRAB. To jedna z najtańszych stacji paliw na Śląsku.

Według informacji naszych Czytelników, tuż obok stacji ma zostać wybudowany McDonald’s.

O ile udało mi się potwierdzić budowę CRABa, o tyle nie mam potwierdzenia co do budowy McDonald’sa.

Jest szansa, że inwestycja ta zakończy się jeszcze w tym roku.

5 odpowiedzi na “CRAB buduje stację paliw przy zjeździe z A1. Obok stanie McDonald’s?”

1. Rak pisze:

Co to za speluna ? masakra.. już widzę jak ktoś stawia MCdonalds obok czegoś takiego

2. Gość pisze:

Ale nowości