CRAB buduje stację paliw przy zjeździe z A1. Obok stanie McDonald’s?

Tuż przy granicy Wygody w gminie Konopiska, na ulicy Gościnnej w Częstochowie, przy zjeździe z autostrady A1 powstanie inwestycja w postaci stacji benzynowej i stacji LPG. To firma H.B „CRAB Sp.j buduje stację benzynową marki CRAB. To jedna z najtańszych stacji paliw na Śląsku.

Według informacji naszych Czytelników, tuż obok stacji ma zostać wybudowany McDonald’s.

O ile udało mi się potwierdzić budowę CRABa, o tyle nie mam potwierdzenia co do budowy McDonald’sa.

Jest szansa, że inwestycja ta zakończy się jeszcze w tym roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “CRAB buduje stację paliw przy zjeździe z A1. Obok stanie McDonald’s?”

 1. Rak pisze:

  Co to za speluna ? masakra.. już widzę jak ktoś stawia MCdonalds obok czegoś takiego

  4
  15
 2. Gość pisze:

  Ale nowości

  0
  4
 3. Janusz pisze:

  McDonald’s na pewno lepszy od tego syfu w Meksykana Dźbów

  7
  4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).