Co się stało z przepięknymi różami?

Pamiętacie róże w Konopiskach, które były wizytówką gminy? Jeszcze kilka lat temu przy wyjeździe na Częstochowę, kierowców witały i żegnały przepiękne róże. Po kilku latach, przez zaniedbanie przez Wójta Jerzego Żurka, z tych pięknych kwiatów praktycznie nic nie zostało.

Podobnie wygląda większość „wizytówek” w gminie.

Poniżej kilka zdjęć.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

22 odpowiedzi na “Co się stało z przepięknymi różami?”

 1. Mieszkanie pisze:

  Żurek i Szymańska są siebie warci dwie gminy zniszczą i zadurzą ☹️☹️☹️

  8
  2
 2. Tylko Rybiarz pisze:

  To trzeba podlewać wodą! Nie kwasem !

  14
  3
 3. Tylkoja pisze:

  A co się stało z ławkami w centru, obdrapane że az złuszczona farba zostaje na ubraniach, nie daj Boże jak dziecku taki odprysk do oka wpadnie. Co się stało z placami zabaw z których wystają drzazgi i zrobione są „na odwal się”. Co się stało z zalewem pająk? Nic się tam nie dzieje, wymarł, zobaczcie na blachownie, piękny atrakcyjny dla dzieci plac zabaw, budki z jedzeniem, wodny plac zabaw, mola… Ehhh…. Nic w naszej gminie się nie dzieje…

  25
  3
  • Mieszkaniec pisze:

   U nas na wsi żenada jest i tyle, róże masakra. Powinni sasiac trawę i tyle, od stronynowego cmentarza chodnik zachodzi trawa przejście małe się robi jak jadą rowery oraz piesi. Place zabaw tragedia jedne pomalowane, drugie poniszczone. Nie ma gdzie z dziećmi usiądź bo altana zabrana. Ławeczki w centrum ochyda a i tak wiecznie siedzą mieszkańców białego domu. W niedziele wstyd wyjść ze znajomymi żeby zobaczył takie centrum. Na Blachownie idzie tyle też skarg ale Pani burmistrz coś robi jest gdzie usiąść, zjeść loda.A u nas żenada jedna wielka. Gmina schodzimy na psy ale trzeba zaciągać kolejne pożyczki. Biały dom powinien zniknąć wogole z centrum bo pijani mieszkańców wychodzą przez okna otwierają je a smród taki się niesie ze trzeba szybko przechodzić, niestety takie atrakcje mamy nawet w niedziele jak się z kościoła wychodzi.

   10
   0
  • ABC pisze:

   Witam ,tu jest potrzebny natychmiast nowy wójt ,bo za cztery lata nie będzie co zbierać z naszej gminy :(

   5
   3
  • Sąsiadka pisze:

   ABC pisze,że za 4 lata nie będzie co zbierać. Już nie ma! Nie dość że sam nic nie robi to jeszcze niszczeje wszystko co zrobiła poprzednia ekipa! Sam nic nie potrafi ani wymyślić,ani zrobić,ani pozyskać pieniędzy dla naszej gminy. Skarbnik i sekretarz siedzą cichutko bo majom mniej roboty dzięki temu. Aż żal że to wszystko zmarnotrawili.

   5
   1
 4. ESSA pisze:

  Jak to się nic nie dzieje ? Buduje się piękna oczyszczalnia ścieków! To przyszłość naszej gminy

  21
  2
 5. Obserwator pisze:

  Żurek zawsze dbał tylko o własną d…ę,własny interes. Nigdy mu się nie podobały róże,ale nic innego nie umiał wymyślić. Leń i interesowny cwaniaczek. Po co go wybraliście na kolejną -5-letnią!- kadencję?! Bo zamydlił Wam oczy nienawistną nagonką na poprzednika? No to…macie…

  23
  1
 6. Basia pisze:

  Szkoda,że Pan Redaktor nie zamieścił zdjęcia jak kiedyś te róże wyglądały! Byłby świetny kontrast.

  18
  1
 7. Misiu pisze:

  Szkoda się rozpisywać Wójt i tak nic nie czyta bo komputera nie umie nawet włączyć a internet to samo zło, czyta natomiast Pasma ale jego towarzystwo nic złego w nich nie napisze bo wiadomo. Nie słucha ludzi którzy chcą cokolwiek bo tylko on ma wizję i wie co nam potrzeba, a że on ma skromne potrzeby to i my mamy mieć takie. Rozwoju nie ma żadnego jest stagnacja albo i gorzej. Wojt słucha i szanuje tylko kolegów którzy klepia go po plecach i mówią że jest zajeb… i że my mieszkańcy jesteśmy szczęśliwi i zadowoleni z życia w gminie. Można by rozpisać się dużo ale każdy z nas mieszkańców wie że jest do dupy.

  29
  1
  • Obserwator pisze:

   to kto i w imię jakich „zasług” go wybrał? Ten niech się teraz wstydzi i bije w piersi.

   13
   1
  • Cichy pisze:

   Romus chodzi i mówi jakiego zajebistego mamy wójta. Chłopu pieprzy się w głowie myląc wszystko i o wszystkim. Wójt zlecenia daje i rodzinkę zatrudnia, super drogę do działki buduje. Prywatna na całego, a wójt tylko w kieszeni liczy ile zarobił.

   11
   1
 8. Cichy pisze:

  Romus chodzi i mówi jakiego zajebistego mamy wójta. Chłopu pieprzy się w głowie myląc wszystko i o wszystkim. Wójt zlecenia daje i rodzinkę zatrudnia, super drogę do działki buduje. Prywatna na całego, a wójt tylko w kieszeni liczy ile zarobił.

  7
  1
 9. Olśniony pisze:

  To by się zgadzało bo droga rolnicza od kuźni super zrobiona jest tylko do działki Romana. Czy to nie kolesiostwo? Można poklepywać!

  11
  1
 10. Jamki pisze:

  Budują sobie domy w górach a dla strazaków z Jamek nawet nie ma kasy na sprzęt bojowy. teraz moga sobie jezdzic tylko na imprezy do pilnowania porządku i na pogrzeby druhów. Do takiej sytuacji doprowadził wójt razem z przewodniczacym. Ale wybralismy władze !!!!

  11
  1
 11. sołtys pisze:

  Mają wyłanczac prad i lampy uliczne nie będa swiecic, bo wójt szuka kasy. Doczekalismy sie co potrafi wójt.

  12
  2
 12. Z Hutek pisze:

  To może po 4 września zróbmy co trzeba

  13
  2
  • Obserwator pisze:

   i ty z hutek to piszesz?! taki zagorzały zwolennik wójta?! Niesamowite! chyba że ktoś używa twojego nicka?
   Ale czy to ty „z hutek” czy nie, nic nie będzie. Hutki tylko pokrzykiwać potrafią. Rozejdzie się po kościach jak już pisałem!

   1
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).