Ciemności na drodze Korzonek – Konopiska

Kolejny problem w gminie Konopiska. Jeden z mieszkańców poinformował mnie o ciemnościach na odcinku drogi wojewódzkiej DW907 Korzonek – Konopiska. Sprawdziłem i rzeczywiście w nocy jest ciemno.

Może warto tym się zainteresować, zanim dojdzie do jakiejś tragedii?

Czy wiedzą państwo o problemach z oświetleniem drogi na odcinku Korzonek-Konopiska i od Jamek do drogi Korzonek-Konopiska? Od kilku tygodni latarnie na tym odcinku są wyłączone. To awaria którą zignorowano czy celowe „oszczędności”.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Ciemności na drodze Korzonek – Konopiska”

 1. Latarnie pisze:

  Droga Rększowice – Łaziec brak latarni !!!

  8
  4
 2. Biegły_2 pisze:

  A może wystarczy pojechać na tę ulicę godzinę później. Lamy na ulicach mają włącznik czasowy. Teraz robi się ciemno już około 19-20 a lampy pracują dalej w trybie letnim. Pretensje do zakładu energetycznego.

  7
  0
 3. Pix pisze:

  No tak ale po 22 chyba już powinny świecić.

  6
  0
 4. Swiatły pisze:

  Wójt już wszem i wobec ogłaszał, że nie ma kasy na oświetlenie uliczne. Idziemy dobrą drogą, powoli na nic nas nie stać! Widać już smutny koniec tych rządów w gminie.

  6
  0
 5. hucianka pisze:

  Ale domy w górach to mają za co budować wójt i przewodniczący. Jak daleko z tym referendum?

  7
  0
  • Mieszkanka pisze:

   hucianka, napisz coś o tych domach w górach? to ciekawe! On jest gospodarz co to tylko pod siebie umie zgarniać, ale domy w górach? Ktoś wie? Piszcie!

   3
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).