Chcą zmienić statuty sołectw w gminie Konopiska

Do 26 lutego 2021 roku można składać uwagi do projektów statutów sołectw gminy Konopiska. Właśnie zostały ogłoszone konsultacje społeczne w tej sprawie.

Uwagi można składać mailowo na adres sekretarz@konopiska.pl lub pocztą Urząd Gminy Konopiska, ul. Lipowa 5 42-274 Konopiska.

Zarządzenie oraz projekt uchwały dostępny jest TUTAJ.

Jedna odpowiedź do “Chcą zmienić statuty sołectw w gminie Konopiska”

1. Obywatel pisze:

Od dawna powinny być zmienione, teraz się wójt i rada obudzili, ciekawe dlaczego ?
    Jak się te statuty czyta, to widać że wójt chce większej władzy, dlaczego ?
    Gdzie byli sołtysi i radni do tej pory, milczeli, dlaczego ?