Brakuje pieniędzy – gmina sprzedaje działki!

Jak zapewne wszyscy wiecie, w gminie zaczyna brakować pieniędzy. To powód, dla którego Wójt zamierza wyprzedać mienie gminne. Na pierwszy rzut idzie nieruchomość składająca się z działek nr 2406/23, 2406/24, 2406/25, 2406/26, 2406/27, 2406/28 o łącznej pow. 2.9033 ha położonych w obrębie Konopiska zapisanych w KW CZ1C/00061329/9, przeznaczonej w planie zagospodarowania przestrzennego gminy pod różnorodną działalność gospodarczą oraz w części nieobjętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Cena wywoławcza terenów przeznaczonych pod różnorodną działalność gospodarczą wynosi 1.093.775,90 zł. netto

Cena wywoławcza terenów nieobjętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wynosi 384.224,10 zł netto.

Przetarg odbędzie się w dniu 11.04.2019 r. o godz. 11:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Konopiskach przy ul. Lipowej 5. Czy znajdą się jacyś chętni?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

9 odpowiedzi na “Brakuje pieniędzy – gmina sprzedaje działki!”

 1. z Hutek pisze:

  Co dobry gospodarz to dobry

  5
  7
 2. Sąsiad pisze:

  dobry jak…”dobra zmiana”. Za nasze pieniądze, meszkańców gminy Konopiska, sponsoruje klub w innej gminie. Rozdawnictwo? Czy s…e we własne gniiazdo?

  11
  2
 3. z Hutek pisze:

  Zastępca Pana wójta mieszkanka gminy Kamienica Polska wciela w życie swoje hasła wyborcze gospodarczych i odpowiedzialność. Doradza naszemu Drogi emu Wójtowi ! Po co zastępca za co odpowiada i czym się zajmuje u nas ktoś coś czy to nie zbyteczne wydatek skoro kondycja gminy kiepska a nie widać jakiś pozytywów tego bądź co bądź dodatkowego etatu

  14
  2
 4. z Hutek pisze:

  GOSPODARNOSC

  8
  3
 5. mieszkaniec pisze:

  Wójta interesuje tylko to, gdzie można kasę zarobic. Zaczyna wysprzedawać majątek gminy. Wie , że jego rządy zbliżają się do końca. Jest to typowe niszczenie gminy. Żadnej kasy nie pozyskał, to najlepiej wysprzedać to co jeszcze ma gmina. Gmina staje sie bankrutem!!!!!! Co na to radni ??????????????

  11
  1
  • Glonojad pisze:

   Nie siej dywersji. Nie tylko Konopiska sprzedawają działki. Wszystkie gminy tak robią. W gminie z której pochodzę też Włodarz sprzedaje działki mimo to ze gmina stoi lepiej niz Konopiska. Bez paniki.

   2
   2
 6. xxx pisze:

  A niech jest bankrutem ,tak chciała większość mieszkańców ,przyłączą do Blachowni i będzie spokój .

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).