Bieg kolorów w Aleksandrii Pierwszej

29 sierpnia na Orliku w Aleksandrii Pierwszej odbędzie się impreza dla dzieci – Bieg Kolorów. Organizatorzy nie wytłumaczyli dokładnie, na czym będzie polegał „bieg kolorów”, ale najprawdopodobniej będzie to kolejny festiwal kolorów „Holi”.

Szczegółowy program znajduje się na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).