Bezpłatne szkolenie PZPN w Konopiskach

8 kwietnia na terenie stadionu „Pająk” w Konopiskach Polski Związek Piłki Nożnej oraz Gmina Konopiska organizują bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych tematyką futbolu.

Szczegóły znajdziecie na plakacie.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).