Będzie przebudowa skrzyżowania ul. Opolskiej z ul. Szkolną w Kopalni!

Zarząd Powiatu Częstochowskiego podpisał porozumienie z Zarządem Województwa Śląskiego w sprawie przebudowy skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 904 (ul. Opolska) z drogą powiatową nr 1051 S (ul. Szkolna) w Kopalni.

Szczegóły znajdują się w porozumieniu poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “Będzie przebudowa skrzyżowania ul. Opolskiej z ul. Szkolną w Kopalni!”

 1. Kapitan żbik pisze:

  Byś napisał w 2 zdaniach na czym polega ta przebudowa, przecież nie będę czytał tego bełkotu z oficjalnych pism :)

  14
  0
  • Glonojad pisze:

   Ale jemu tez się nie chciało tego czytać. Chyba liczył, że każdy przeczyta se sam.

   6
   0
 2. ZAINTERESOWANY pisze:

  A CO BEDĄ ROBIĆ BO Z TEKSTU NIE WIADOMO O CO CHODZI.

  5
  0
 3. Kolega pisze:

  To tak jak Żurek, gada gada i gówno wiadomo

  8
  0
 4. to ja pisze:

  Gdyby było miejsce to najlepszym rozwiązaniem spowalniającym ruch byłoby rondo.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).