Będzie przebudowa skrzyżowania ul. Opolskiej z ul. Szkolną w Kopalni!

Zarząd Powiatu Częstochowskiego podpisał porozumienie z Zarządem Województwa Śląskiego w sprawie przebudowy skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 904 (ul. Opolska) z drogą powiatową nr 1051 S (ul. Szkolna) w Kopalni.

Szczegóły znajdują się w porozumieniu poniżej.

5 odpowiedzi na “Będzie przebudowa skrzyżowania ul. Opolskiej z ul. Szkolną w Kopalni!”

1. Kapitan żbik pisze:

Byś napisał w 2 zdaniach na czym polega ta przebudowa, przecież nie będę czytał tego bełkotu z oficjalnych pism :)

• Glonojad pisze:

Ale jemu tez się nie chciało tego czytać. Chyba liczył, że każdy przeczyta se sam.

2. ZAINTERESOWANY pisze:

A CO BEDĄ ROBIĆ BO Z TEKSTU NIE WIADOMO O CO CHODZI.

3. Kolega pisze:

To tak jak Żurek, gada gada i gówno wiadomo

4. to ja pisze:

Gdyby było miejsce to najlepszym rozwiązaniem spowalniającym ruch byłoby rondo.