Będzie podwyżka za śmieci. Jest projekt uchwały!

Szok. Wójt Jerzy Żurek zaskoczył wszystkich. Szykuje się podwyżka opłat za śmieci. Ale nie w wysokości, o której się wcześniej mówiło (30-32 zł przyp. red.). Żurek zdecydował, że nowa opłata za odbiór odpadów wyniesie 23,50 zł za śmieci segregowane i 47 zł za śmieci niesegregowane.

Ma to być kompromis z grupą radnych, która kategorycznie nie zgadzała się na jakiekolwiek podwyżki.

Nowa opłata ma wejść w życie od 1 stycznia 2021 roku.

Nikt nie może wykluczyć, że na początku przyszłego roku kwota ta ulegnie podwyższeniu.

Obecnie za odbiór odpadów płacicie za śmieci segregowane płacicie 18 zł, a za śmieci niesegregowane 39 zł.

6 odpowiedzi na “Będzie podwyżka za śmieci. Jest projekt uchwały!”

1. Kamila pisze:

A czyje śmieci są na zdjęciu? Pana wójta? 🤔

2. Taki sobie Ja pisze:

Która kurw… głosowała na tego dziada powinna płacić podwójne za śmieci.
    Zniszczy naszą gminę jak kaczor Polskę.

3. Z Hutek pisze:

Mało i mało nima to trzeba za śmieci podnieść to wójt z wyobraźnia prawdziwy strateg dobry menadżer o kuźwa….. Przed startem w wyborach mogli z Edkiem poczytać jak zarządzać gmina jak inwestować oszczędzać pozyskiwać…. Ale nie było czasu włodarze z kozi dupy

4. Olo pisze:

…. mu w d…