We wtorek 18 lutego o godz. 17:00 w ZSP im. Mikołaja Kopernika w Hutkach odbędzie się spotkanie w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Hutki.

Podczas spotkania będą zbierane podpisy w słusznej sprawie.

6 odpowiedzi na “Bardzo ważne spotkanie w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego”

1. Marysia pisze:

to uważajcie JAKIE zmiany chcą Wam wcisnąć!

2. Obywatel pisze:

Nic nie wcisnęli, projekt MPZP wstrzymany do czasu wyjaśnienia co dalej z Oczyszczalnią Ścieków Przemysłowych, mieszkańcy nie dali wcisnąć sobie kitu.
    Bezczelnie Wójt chciał przepchnąć wpisanie tego obiektu do planu, że niby znowu nic się nie da zrobić, znacie tę śpiewkę, a w tej bezczelności przebił Go Przewodniczący Rady, mieszkaniec Hutek, który zaproponował aby sporządzić Plan tylko dla drogi przy której stoi Oczyszczalnia, a resztę wsi pominąć.
    Takich mamy włodarzy gminy !!!

• Hutki pisze:

Jedyne co to Referendum choćby zaraz i przegonić tych trucicieli!

• hela pisze:

Przytoczę słowa z wiersza Mickiewicza:” Już był w ogródku, już witał się z gąską”.
      A tu klops nie wyszło, brawo Hutki!

• punisher pisze:

Jeżeli to prawda, to może potwierdzać przypuszczenia o zawarciu jakiegoś cyrografu władz gminy z inwestorem. Nikt nikomu za darmo nie da wypić, zakąsić i potańczyć. Pozdrawiam

3. Obserwator pisze:

czyli Marysia miała rację, że coś będą chcieli wcisnąć. Bądźcie dalej czujni! oby nie było jak u Reymonta: „miałeś chamie złoty róg….”