Bardzo ważne spotkanie w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

We wtorek 18 lutego o godz. 17:00 w ZSP im. Mikołaja Kopernika w Hutkach odbędzie się spotkanie w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Hutki.

Podczas spotkania będą zbierane podpisy w słusznej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

6 odpowiedzi na “Bardzo ważne spotkanie w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego”

 1. Marysia pisze:

  to uważajcie JAKIE zmiany chcą Wam wcisnąć!

  8
  0
 2. Obywatel pisze:

  Nic nie wcisnęli, projekt MPZP wstrzymany do czasu wyjaśnienia co dalej z Oczyszczalnią Ścieków Przemysłowych, mieszkańcy nie dali wcisnąć sobie kitu.
  Bezczelnie Wójt chciał przepchnąć wpisanie tego obiektu do planu, że niby znowu nic się nie da zrobić, znacie tę śpiewkę, a w tej bezczelności przebił Go Przewodniczący Rady, mieszkaniec Hutek, który zaproponował aby sporządzić Plan tylko dla drogi przy której stoi Oczyszczalnia, a resztę wsi pominąć.
  Takich mamy włodarzy gminy !!!

  16
  2
  • Hutki pisze:

   Jedyne co to Referendum choćby zaraz i przegonić tych trucicieli!

   12
   0
  • hela pisze:

   Przytoczę słowa z wiersza Mickiewicza:” Już był w ogródku, już witał się z gąską”.
   A tu klops nie wyszło, brawo Hutki!

   8
   0
  • punisher pisze:

   Jeżeli to prawda, to może potwierdzać przypuszczenia o zawarciu jakiegoś cyrografu władz gminy z inwestorem. Nikt nikomu za darmo nie da wypić, zakąsić i potańczyć. Pozdrawiam

   5
   0
 3. Obserwator pisze:

  czyli Marysia miała rację, że coś będą chcieli wcisnąć. Bądźcie dalej czujni! oby nie było jak u Reymonta: „miałeś chamie złoty róg….”

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).