Barbórka w Konopiskach

Wczoraj w kościele pw.św. Walentego w Konopiskach odbyła się uroczysta msza święta z okazji Barbórki. Co prawda, Jerzego Żurka nie było, ale zastąpili go inni pracownicy. W pierwszej ławie siedział sam…Edward Bałdyga.

Pozostawię to bez komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).