Alkas Aleksandria spadł do B-klasy

Wczoraj w Kamyku odbył się ostatni mecz piłkarskiej A-klasy w tym sezonie. Z uwagi na to, iż z wyższych klas rozgrywkowych spadły drużyny z naszego regionu, co wiązało się również ze spadkiem do A-klasy większej liczby drużyn, CzOZPN zadecydował o rozegraniu dodatkowego meczu barażowego, którego stawką będzie pozostanie w rozgrywkach. CzOZPN wyznaczył do tego pojedynku KS Złoty Potok oraz Alkas Aleksandria.

Spotkanie to rozegrano wczoraj w Kamyku. Po regulaminowym czasie gry był remis 2:2 i o pozostało w A-klasie zadecydowały rzuty karne. A w nich lepsi byli zawodnicy ze Złotego Potoku. Tym samym w nowym sezonie piłkarze Alkasu Aleksandria będą grać w rozgrywkach B-klasy.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

6 odpowiedzi na “Alkas Aleksandria spadł do B-klasy”

 1. Rybiarz pisze:

  I dobrze. Mniej finansowania = więcej na imprezy gminne.

  3
  3
  • Paweł Nowak pisze:

   Co ty pierdzielisz idioto? Imprezy gminne kosztem sportu?

   16
   4
  • Rybiarz pisze:

   Proszę o zaprzestanie obrażania. Jeśli będzie się to dalej powtarzać będę zmuszony zgłosić sprawę na policję w celu ustalenia prawdziwych Pańskich personaliów i skierowania sprawy na drogę sądową.

   2
   9
  • Paweł Nowak pisze:

   Dalej zgłaszaj

   13
   0
  • Sługa pisze:

   Rybiarz. Po co na policję. Chcesz to podam Ci IP, hostname, operatora i adres przyłącza. Dodatkowo jeszcze dorzucę weryfikację legalności systemu operacyjnego oraz historie odwiedzin stron xxx.

   3
   2
 2. Minion pisze:

  Mniej finansowania sportu, więcej do kieszeni Pana Wójta.

  6
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).