Alexander Martinez gwiazdą tegorocznego Gminnego Dnia Kobiet

Finalista „Mam Talent” – Alexander Martinez będzie gwiazdą tegorocznego Gminnego Dnia Kobiet, który odbędzie się 7 marca w hali sportowej w Konopiskach.

Impreza z Martinezem rozpocznie się o godz. 17:00.

Wstęp wolny.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).