Aleksandria zaprasza na festyn!

W niedzielę 10 czerwca w Aleksandrii na boisku ZSP odbędzie się Festyn pn. „Święto Młodości w Aleksandrii”. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Co ciekawe, impreza ta odbywa się bez patronatu Wójta.

Szczegóły na plakacie.Kategorie:

4 odpowiedzi na “Aleksandria zaprasza na festyn!”

 1. Wyborca napisał(a):

  Super
  7  2
 2. Alka napisał(a):

  Wybieram sie na festyn. Nareszcie odlewnik nie jest jego patronem!!!!
  4  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).