Akcja Zima w gminie Konopiska

Urząd Gminy Konopiska poinformował, że zawarł umowę powierzając wykonanie prac zimowego utrzymania dróg gminnych Wykonawcy – P.H.U. „DOMAX” Arkadiusz Mika, 42-283 Boronów, ul. Grabińska 8, w zakresie utrzymania dróg gminnych na terenie gminy Konopiska

Numer do kontaktu: tel. służbowy: 34 353 92 82, tel. komórkowy: 502 556 641.

Za zimowe utrzymanie dróg powiatowych i wojewódzkich na terenie gminy Konopiska odpowiada Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie

Numer do kontaktu Obwód Drogowy w Poczesnej: 34 327 40 66.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).