40. rocznica pierwszej mszy św. w Sanktuarium Krzyża Świętego w Rększowicach

W poniedziałek 23 grudnia o godz. 17:30 w Sanktuarium Krzyża Świętego w Rększowicach odbędzie się 40. rocznica odprawienia pierwszej mszy świętej w Sanktuarium.

Szczegóły na plakacie.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).