28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Konopiskach

W niedzielę 12 stycznia odbędzie się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Konopiskach. Główne uroczystości zostaną zorganizowane w gminnej hali sportowej w Konopiskach. W programie m.in. liczne występy artystyczne, pokazy ratownictwa, licytacje czy możliwość skosztowania lokalnych wypieków.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).