27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Konopiskach

W niedzielę 13 stycznia w Gminne Hali Sportowej w Konopiskach odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Początek od godz. 15:00.

Szczegóły na plakacie finału.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).