102. urodziny Marianny Kruk z Wygody

11 sierpnia 2021 roku Marianna Kruk z Wygody skończyła 102 lata. Marianna Kruk to najstarsza mieszkanka gminy Konopiska i jedna ze starszych, o ile nie najstarsza, mieszkanka powiatu częstochowskiego.

Z tej okazji władze samorządowe gminy złożyły życzenia jubilatce, wręczając kwiaty i list gratulacyjny.

Życzę 200 lat.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).