Szczerbak Piotr
1.80
Liczba głosów oddanych w tym tygodniu: 5
Szczerbak Piotr
radny gminy Konopiska
Oceń tego radnego:
1
2
3
4
5

Oceny Radnych - Zestawienie

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

4 odpowiedzi na “Szczerbak Piotr”

 1. Karol napisał(a):

  szkoda, że nie ma zera! ten pan zasługuje

  9
  12
 2. Mieszkaniec napisał(a):

  Panie Redakcja proszę wprowadzić skalę „zero”!!

  10
  11
 3. Zero napisał(a):

  Temu radnemu śmiało można na stałe przypisać zero! Bidula zapomniał po co go wyborcy wybrali! Na pewno nie nie po to aby dbać o rodzinkę zatrudniona w gminie. Gdzie jest plan zagospodarowania Konopisk przy drodze ul. Opolskiej od krzyża w kierunku Kopalni!!!!!!

  10
  15
 4. Kamila napisał(a):

  5 za Mikołaja :)

  20
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaBlachownia.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).