Szczepańska Ola
2.00
Liczba głosów oddanych w tym tygodniu: 4
Szczepańska Ola
radna gminy Konopiska

Sołtys Kopalni od 2010 r. Przewodnicząca KGW Kopalnia od 1986 r. Przewodnicząca Gminnego KGW od 7 lat.  Liderka zespołu Barbórki oraz członkini Gminnego Zespołu Śpiewaczego. Przedstawicelka  Gminy Konopiska w Radzie Programowej LGD Bractwo Kuźnic. Kobieta Roku 2011.

Oceń tego radnego:
1
2
3
4
5

Oceny Radnych - Zestawienie

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaBlachownia.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).