Krzysztof Kruk
2.00
Liczba głosów oddanych w tym tygodniu: 12
Krzysztof Kruk
radny gminy Konopiska

Długoletni muzyk i Członek Zarządu Orkiestry Dętej OSP Konopiska. Aktywny współorganizator Ogólnopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych w Konopiskach oraz Noworocznego koncertu orkiestry.  Gospodarz Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach.

Oceń tego radnego:
1
2
3
4
5

Oceny Radnych - Zestawienie

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaBlachownia.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).