Górniak Stanisław
2.50
Liczba głosów oddanych w tym tygodniu: 8
Górniak Stanisław
radny gminy Konopiska

Emeryt

Oceń tego radnego:
1
2
3
4
5

Oceny Radnych - Zestawienie

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

29 odpowiedzi na “Górniak Stanisław”

 1. Lesna Jagoda napisał(a):

  Tylko Radny Gorniak gwarantem prawych rzadow. Tylko ten prawy maz wie jak wyprowadzic Gmine na szerokie wody dostatku. Tylko On…..

  1
  10
 2. mieszkaniec napisał(a):

  Tylko on… jedyny tylko on prawdziwy, sprawiedliwy, dobrotliwy donosiciel Stanisław Górniak błyskotliwy – sprawiedliwy mąż stanu gminy jedyny

  4
  7
 3. brat napisał(a):

  JEDEN SPRAWIEDLIWY T YLKO BRAKUJE STANOWISKA JAK POPRZEDNIO POLESZCZUKA SIĘ WYELMINOWANO I JAK BYŁO MIŁO.

  4
  7
 4. mieszkaniec gminy napisał(a):

  Mała dygresja.

  Nie dawno znalazłem ten portal i zacząłem przeglądać niektóre wpisy
  Szczególnie zaciekawiło mnie te 7 mln złotych za administrowanie budynkami gminy.

  Wiem że to stary artykuł i komentarze ale jako mieszkaniec gminy nie mogę się zgodzić z tym co pisze Pan, Panie Górniak.
  Nie dawały mi spokoju te 7 mln zł, które gmina miałaby zapłacić za administrowanie lokalami. Zapoznałem się z tą umową nr 62/2015 Jakie 7 baniek???? czy przeczytał Pan tą umowę dokładnie?
  Sieje Pan bzdurną propagandę.

  554,55zł/m2 + 23% VAT = 682, 096zł/m2 miesięcznie za czynności, które określone zostały w paragrafie 2 pkt 1.1 i 1.2 o czym mówi paragraf 4 umowy.

  Łączna powierzchnia budynków niemieszkalnych i mieszkalnych to 1848,49 m2 x kwota z umowy 0,30 zł netto daje nam 554,55 zł miesięcznie za administrowanie budynkami. To chyba nie 7 dużych Baniek jak Pan wyliczył!!!!!
  Nie wiem jaką Pan szkołę kończył bo ja ekonomiczną i później studia w tym kierunku. Obecnie pracuję w administracji i umowy nie są mi obce. Proszę dokładnie czytać, liczyć a nie pisać bzdury na forum.
  Myślę, że powinien Pan tą informację wyprostować. Chyba, że obecnie zamieszczona w rejestrze umowa 62/2015 to inna umowa, niż Pan widział i na której się Pan opierał.

  Mam prośbę do forumowiczów/komentujących, żeby sprawdzać co się pisze.

  Gdzieś czytałem, Pan taki nieomylny, sprawiedliwy itd. skoro tak to proszę takie rzeczy prostować no chyba, że tego komentarza Pan nie pisał.

  7
  3
 5. Górniak Stanisław napisał(a):

  Panie mieszkaniec , niech pan nie manipuluje, w umowie jest taki zapis: Wykonawca otrzyma miesięczne wynagrodzenie w kwocie netto 554, 55zł/m2 (słownie pięćset pięćdziesiąt cztery złote55/100groszy) tj.0,30 zł za m2 powierzchni użytkowej lokali mieszkalnych +VAT-23% w budynkach niemieszkalnych,- zw. w budynkach mieszkalnych.
  Gdzie w powyższym zapisie jest mowa o łącznej kwocie? Drugi człon zdania po nawiasie mówi o opłacie 0,30zł od lokali mieszkalnych w budynkach niemieszkalnych. Umowy winny być sporządzone w sposób czytelny i jednoznaczny. Panie Mieszkaniec, nic nie zamierzam prostować. Jest jasno napisane 554,55zł/m2. To co wyliczyłem w swoim wpisie jest zgodne z zapisem w umowie, który przytoczyłem wyżej. Jest tam jasno napisane za cały czas obowiązywania umowy, a więc te pańskie wyliczone 682,096zł/m2 pomnożyć przez 942,74m2 a to x12miesięcy. A więc panie mieszkaniec proszę dokładnie czytać i wrócić do szkoły podstawowej bo tam uczą liczyć i czytać. Myślę że po przeanalizowaniu powyższego swój komentarz pan sprostuje.

  3
  4
  • Matematyk napisał(a):

   Górniak to mistrz fermentacji. Dla niego atrybutem są kłótnia, plotki, paragrafy i których nie ma pojęcia. Szukanie układu i pisanie bajek. Panie radny wstyd dla Rekszowic ze ich Pan reprezentujesz.

   6
   3
 6. student napisał(a):

  ty mieszkaniec gminy, to tacy jak ty piszą na tym forum bzdury zaśmiecając je.

  3
  3
  • mieszkaniec gminy napisał(a):

   to nie są bzdury najpierw przeczytaj umowę i się wypowiedz, zarówno Pan Górniak jak ja wyliczyliśmy kwoty zgodnie z zapisem umowy tylko z 2 różnych kwot za m2 ja z niższej a Pan Górniak z wyższej.
   Jeżeli wiesz która jest prawidłowa to wypowiedz się a nie komentuj, że ktoś pisze bzdury. Jeżeli takie błędy popełniają pracownicy UG to trzeba się do nich czepiać, a nie do osób które chcą być bezstronne na tym portalu. Jeżeli posiadasz informacje że Pan Górniak się nie myli i gmina miesiąc w miesiąc płaciła po 600 tys. zł to szykuj taczkę dla Wójta.
   Jedynie wielka krecha dla radcy prawnego za to że zapis jest dwuznaczny, za co te 50 tys. które bierze za obsługę prawną. Każda umowa powinna być zaopiniowana przez radcę prawnego a jeżeli taki bubel podpisał to sory… chyba, że radca nie opiniuje w naszym urzędzie umów tego nie wiem.

   4
   0
 7. mieszkaniec gminy napisał(a):

  Panie radny ja tylko sprostuję tyle ogólnie zapis w umowie jest bzdurny jedno przeczy drugiemu bo zapis jest dwuznaczny 554,55/m2 czy 0,30 zł/m2?
  w nawiasie jest kwota bez metrów kwadratowych nie wiadomo

  554, 55zł/m2 (słownie pięćset pięćdziesiąt cztery złote55/100groszy) tj.0,30 zł za m2 powierzchni użytkowej lokali mieszkalnych +VAT-23% w budynkach niemieszkalnych,- zw. w budynkach mieszkalnych

  z wyliczeń wychodzi
  niemieszkalne 905,75 m2 x 0,30 zł netto =271,725 zł
  mieszkalne 942,74 m2 x 0,30 zł netto = 282,822 zł
  RAZEM 554,547 zł po zaokrągleniu jak nakazuje księgowość 554,55 zł netto

  Czy sądzi Pan, że gmina zapłaci 7 baniek (1/5 budżetu) za administrowanie??
  Ktoś dał du….. pisząc umowę chyba, że to działanie celowe.
  Jeżeli Pan to wychwycił to czy wyjaśnił Pan to na forum rady?
  Przyznaję, że po pierwszym przeczytaniu umowy nie zwróciłem uwagi 554,55 zł/m2 ponieważ w dalszej części jasno zapisano 0,30 zł za metr kwadratowy.
  Myślę, że zarówno Pańskie wyliczenia jak i moje są prawidłowe zależy którą wartość kto przyjmie jedna i druga jest ok.
  Co nie znaczy, że ktoś nie powinien beczeć za taki zapis.
  Gdyby ktoś miał wątpliwości to osobiście nic do Pana nie mam, ale niedorzecznym wydawały mi się te liczby, które Pan wyliczył i napisał w komentarzu.
  Pozdrawiam

  4
  0
 8. Górniak Stanisław napisał(a):

  Panie mieszkaniec gminy, zapis w umowie jest jednoznaczny, tylko pan ( nie wiem czy celowo, aby wybrnąć z sytuacji) opuścił pierwszą część zdania> Wykonawca otrzyma miesięczne wynagrodzenie w kwocie netto<. Dalej jak już wyjaśniałem w wpisie powyżej drugi człon zdania po nawiasie:" tj.0,30 zł za m2 powierzchni użytkowej lokali mieszkalnych +VAT-23% w budynkach niemieszkalnych,- zw. w budynkach mieszkalnych" dotyczy moim zdaniem opłaty od powierzchni użytkowej lokali mieszkalnych w budynkach niemieszkalnych. Gwoli ścisłości, w dniu 18.07.2016 złożyłem wniosek do Przewodniczącego Rady Gminy o zajęcie się tą sprawą, w dniu02.08.2016 Komisja rewizyjna rozpatrywała w/w wniosek. Na posiedzeniu Komisji przedstawiono nam oświadczenie Zespołu Zarządców Nieruchomości z dnia 01.08.2016 że w przedmiotowej umowie wiążąca jest stawka 0,30 zł za m2 zgodnie z ofertą. I co panie mieszkaniec gminy nawtykał mi pan a w ślad za panem inni. Słów wypowiedzianych pan nie cofnie. Na koniec taka mała uwaga. Wniosek złożyłem 18.07 a oświadczenie 01.08. Otrzymałem opinię prawną z dnia 17.08 2016 w której to pan radca prawny Rafał Hanusiak pisze cytuję"W żaden sposób nie można zinterpretować umowy iż chodzi o stawkę 554,55zł za m2 administrowanej powierzchni co sugeruje autor artykułu. Jeśli umowa była skonstruowana prawidłowo to po co było potrzebne oświadczenie Z.Z.N.
  Powyższe polecam też Matematykowi niech się podpisze pisząc inwektywy, wiedzieli byśmy jaka miejscowość musiałaby
  wstydzić się za takiego matematyka

  3
  2
  • mieszkaniec gminy napisał(a):

   Panie Stanisławie celowo nie opuściłem pierwszej części, jak pisałem nie zauważyłem po kwocie 554,55, że jest zapis zł/m2 tylko zasugerowałem się tą kwotą 0,30 za m2, która byłą dla mnie realną kwotą. Przyznaję, się do swojego błędu w odczytaniu umowy.
   Dziękuję że Pan monitoruje takie sprawy, ponieważ tego typu buble można zaskarżyć i wygrać sprawę na 7 baniek.
   Po prostu niedorzeczne było dla mnie te 7 mln zł.
   Cieszy mnie informacja, że zajął się Pan tą sprawą.
   Może to Pana ucieszy a może nie przyznaję Panu rację i przepraszam.
   Jeżeli posiada Pan wiedzę na temat tego typu bubli jakie tworzy nasza władza to proszę o nich pisać.

   Pozdrawiam

   4
   0
 9. z hutek napisał(a):

  Pan Stanisław na pewno napisze o tym co jest na rękę jemu i poprzedniej władzy za którą tęskni. Rzeczy niewygodne ma w zwyczaju przemilczec- nie odpowiada na niewygodne pytania i nie prostuje pisanych przez innych forumowiczów herezji. A najlepsze ze pisze sobie jeszcze z nikow liścia, polonista i Stańczyk, tworząc sztuczna dyskusje i ludzi krytykujacych obecnego wójta. Taki profesjonalista!

  4
  3
  • Górniak Stanisław napisał(a):

   Ty mącicielu nie przypisuj mi słów których nie powiedziałem. Sypiesz oskarżeniami bez dowodów. Jesteś po prostu oszczercą
   Jeśli krytykują to mają powód. Od sztucznej dyskusji to jesteś ty, bo prawie w każdym temacie najwięcej wypowiedzi jest twoich. Daj choć jeden powód za co mógłbym pochwalić obecnego wójta. O przepraszam jest jeden za który pochwaliłem i zostałem zrugany, że zabrałem kasę na halę w Aleksandrii też nie słusznie bo tak była skonstruowana uchwała o WPF-ie.

   3
   4
  • z hutek napisał(a):

   Nie mące tylko pisze jak jest. Skrytykowałem Pana za oczyszczalnie i hale bo w dyskusji Pan udawał pod jednym z wątków że nie wie skąd taka decyzja! Dodatkowo mam dużo wpisów gdyż pisze z jednego nicku, Pana złapano na pisaniu z 4 i Pan nie zaprzeczył. Pana poplecznicy też mają kilka i już.mamy sztuczny tłok i dyskusje. Wstyd!
   Za co pochwalić: lipowa, różana, chodnik w Kopalni, dożynki gdzie każdy miał.miejsce w namiocie a nie jak za dawnych lat vipy na hali i kraina miodem płynąca, a lud na boisku jadł kiełbaski, samochód osp…. I mnóstwo rzeczy które widać jak się wyściubi nos poza forum! Pan musi chcieć zobaczyć, chyba że da Pan sobie czerwona kartkę! Jeśli się nic nie dzieje w gminie, to znaczy że pan też nic nie robi

   6
   3
 10. Górniak Stanisław napisał(a):

  Pochwaliłem za budowę oczyszczalni

  2
  2
  • Górniak Stanisław napisał(a):

   Z hutek , od kiedy to radni są władzą wykonawczą, i co wg ciebie mieli by w gminie robić? Taki z ciebie mądrala to odpowiedz.
   I nie pleć głupot które nie mogą mieć miejsca.

   3
   3
  • z hutek napisał(a):

   Jak ja byłbym radnym na pewno starałbym się przeforsowac swoje inicjatywy, działać . Pana definicja radnego to głosować, pisać interpelację i kosic dietę.

   5
   4
 11. Wojtek napisał(a):

  z hutek i całe szczęście że nie jesteś radnym, jesteś jak przekupka na targu ciągle to samo. Prostackie te twoje wywody.

  5
  3
  • z hutek napisał(a):

   Wolisz radnego który tylko rączkę podnosi i nie walczy o realizację swoich pomysłów? Oki, wolny kraj i Twoje prawo. Na szczęście ten Pan nie jest z mojego okręgu.

   1
   2
 12. Wojtek napisał(a):

  nie z twojego okręgu to po co japę co japę drzesz

  4
  3
 13. Górniak Stanisław napisał(a):

  Z okazji zbliżających się świąt życzę wszystkim zdrowia, wesołych, radosnych i rodzinnych, pełnych miłości świąt Bożego Narodzenia.

  3
  2
 14. Górniak Stanisław napisał(a):

  Wszystkiego co się dobrem zwie, zdrowia i cierpliwości dla wszystkich Mam.

  4
  4
 15. xyz napisał(a):

  dobry macie skrypt że Górniak za każdym razem wygrywa w głosowaniu – zawsze the best xDDDDDDDDDDDDDDDDDD spółka G&G … :D

  7
  3
 16. Górniak Stanisław napisał(a):

  Kochane panie, choć wiele mam lat, wciąż jestem przekonany że bez Was nic nie wart byłby świat.
  Wszystkiego najlepszego.

  3
  3
 17. Z Hutek napisał(a):

  Znowu siedzi na paru komputerach i tylko głosuję na siebie.

  8
  3
 18. Mieszkaniec Wygody napisał(a):

  Wszędzie rymonty ,w głowie się poprzewracało

  4
  1
 19. Obserwator napisał(a):

  Takich radnych nam potrzeba!a nie tylko maszynek do głosowania i pobierania diety!

  0
  4
 20. Racjonalista napisał(a):

  Górniak jak tam twoje pisma do RIO. Znalezli coś tak jak sie spodziewałes czy tak jak zawsze wyszedłem na….

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaBlachownia.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).