Bula Henryka
Henryka Bula
2.00
Liczba głosów oddanych w tym tygodniu: 4
Bula Henryka
radna gminy Konopiska

radna

Oceń tego radnego:
1
2
3
4
5

Oceny Radnych - Zestawienie

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

3 odpowiedzi na “Bula Henryka”

 1. mufinka napisał(a):

  działacz jak cholera hhaa – zero współpracy z radą sołecką

  4
  3
  • Iwona napisał(a):

   A to jakiś obowiązek współpracy z rada Sołecką???praca rady sołeckiej to %%%,imprezy i zabawa…a nie działanie na rzecz mieszkańców .

   1
   1
 2. mufinka napisał(a):

  dlA 6 STÓWEK na stanowisku – nic dla wsi NIW OBECNA RADNA ciekawe kto jej punkyów nabija \ żenada

  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaBlachownia.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).